Novinky a príbehy

Vianočné prekvapenie – originálny umelecký merch Divých makov

                          Foto: Programový tím Divých makov

Divé maky už fungujú dlhých 17 rokov. Za ten čas sa nám toho podarilo skutočne veľa. Stále sa však snažíme prinášať nové nápady a podporovať našich štipendistov rôznymi ďalšími spôsobmi.  

S prichádzajúcimi Vianocami sme si preto pre Vás pripravili špeciálne prekvapenie. Pracovali sme na ňom už dlhší čas, avšak až teraz sa môžeme s Vami podeliť o konkrétne detaily. Za pomoci našich šikovných štipendistov sme vytvorili vôbec prvý merch Divých makov! Braňo Piskor a Mária “Horalka” Bartošová spravili svoje návrhy ešte počas Letnej akadémie. Tie sa nám teraz podarilo zvečniť na krásnych tričkách, taškách a ešte aj printe, ktoré si môžete zakúpiť cez našu Donio crowdfundingovú kampaň a tým samozrejme podporiť štipendijný program Divých makov.  

Či už je to motív “Tanečnica” alebo ”Džungľa kvetov”, každý jeden a každá jedna z Vás bude môcť nosiť kúsok Divých makov všade so sebou. Čo je však ešte dôležitejšie, kúpou každého trička, tašky alebo printu podporíte konkrétne deti z programu Divých makov a pomôžete im tak na ceste ich životom. Našim cieľom je pomôcť čo najväčšiemu počtu detí a práve vďaka Vašej pomoci vieme pretaviť tento sen do reality. 

Ako použijeme získané financie?
1. Miľník 1000 €   

Pokryje náklady na cestovné a školské pomôcky pre 25 detí na 1 mesiac. 

2. 3500 € 

Pokryje náklady na cestovné a školské pomôcky pre 17 detí na 1 školský polrok.

3. 7000 € 

Pokryje náklady na cestovné a školské pomôcky pre 35 detí na 1 školský polrok 

Štipendijný program Divých makov sa snaží vďaka finančnej podpore pomôcť deťom dosiahnuť ich ciele a plniť si tak sny. Vďaka Vám vieme aj naďalej pomáhať tam, kde to najviac treba a spolu tak vytvoriť šťastnejšiu budúcnosť pre všetky deti bez rozdielu. 

 Našu crowdfundingovú kampaň nájdete na platforme Donio