TEST DESIGN

Kto sme

Krása, krehkosť a jedinečnosť, takými slovami sa dá opísať  kvet, ktorý je aj symbolom nášho občianskeho združenia Divé maky. A rovnaké slová vystihujú aj talent, ktorý v sebe nosia mnohé rómske deti z celého Slovenska.Ich rodinné alebo sociálne podmienky im však nedovoľujú vždy tento dar rozvíjať.

Prostredníctvom našich projektov im dávame šancu na vzdelanie, motivujeme ich k lepším výkonom, učíme cieľavedomosti aj vytrvalosti. Vďaka našim darcom z nich môžu vyrásť úspešní mladí ľudia, ktorí budú vzormi pre komunitu, z ktorej pochádzajú.

Naše úspechy v číslach

rokov
1

Štrnásť rokov pomáhame meniť životy mimoriadne nadaných rómskych detí, ktorým záleží na svojej budúcnosti.

Štipendií
1 +

S pomocou individuálnych darcov sme finančne pokryli viac ako šesto štipendií, a zabezpečili sociálne znevýhodneným rómskym deťom šancu na kvalitnejšie vzdelanie a rozvoj talentu.

 

Absolventov
1

Pomohli sme stovke detí študovať na stredných a vysokých školách, konzervatóriach, univerzitách a akadémiach.

"Spolu dokážeme meniť životy k lepšiemu."

Mnohí z nás sa projektom v Divých makoch venujú denne a máme aj okruh takých, ktorí nám pomáhajú vo svojom voľnom čase. Všetkých nás spája viera, že spoločnými silami sa dá pomôcť a zmeniť život mnohým rómskym deťom. Pridajte sa k nám!


Chcem byť dieťa Divých makov


Staň sa našim štipendistom, rozvíjaj svoj talent a vykroč vpred svojej udúcnosti.

Chcem byť mentor


Venuj svoj čas a záujem dieťaťu Divých makov na pravidelnej báze!

Chcem byť tútor


Doučuj našich štipendistov v problematických predmetoch!

Chcem byť nový kolega alebo dobrovoľník


Buď aktívnou súčasťou nášho tímu, alebo nám príležitostne pomôž ako dobrovoľník!

Čo o nás povedali

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Adam Sendler
Absolvent
Lorem ipsum dolor sit amet,consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Jane Stuart
Absolventka
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mike Stuart
Absolvent