Novinky a príbehy

Pomáhať má skutočne zmysel!

V Divých makoch sme veľmi vďačné, že nás podporuje toľko dobrých ľudí. Za krátky čas sa už do našej crowdfundingovej kampane zapojilo niekoľko osobností, vrátane herečky Kristíny Svarinskej, rappera Lyrika H, moderátora Martina Nikodýma, tanečníka Laca Cmoreja, missky Frederiky Kurtulíkovej, PR špecialistky Silvie Kušnírovej a Soni Lexmanovej, odborníka na informačnú bezpečnosť Tomáša Kriššáka a ďalších.

Len sa pozrite, ako im tričká s motívmi od našich štipendistov pristanú! Aj vy môžete potešiť seba a svojich blízkych, originálnym merchom Divých makov. Kúpou našich tričiek, tašky alebo printu priamo pomôžete talentovaným rómskym deťom žiť život, po akom vždy túžili. 

Aj vďaka Vašej podpore sa nám podarilo v rekordnom čase dosiahnuť 1. miľník našej zbierky 1000 €. Vďaka vyzbieranej sume budeme vedieť pokryť náklady na cestovné a školské pomôcky pre 25 načich detí na jeden mesiac. Stále však nekončíme! Dosiahnutie 2. miľníku umožní 17 deťom pokryť ich výdavky na 1 celý školský polrok. Aj vy môžete na platforme Donio podporiť našich štipendistov v rozvoji ich vzdelania a talentu. 

Spolu dokážeme vytvoriť šťastnejšiu budúcnosť pre všetky deti bez rozdielu.