Deti

Timea Kóšová

Vek: 18 rokov Talent: spev Štipendium: 759 €

Som Timea Kóšová a mojím snom je stať sa kvalitnou a svetoznámou speváčkou. Za jeden z mojich najväčších úspechov považujem spoločné vystúpenie so speváčkou Kristínou, v relácií V siedmom nebi. Bol to skvelý zážitok! Aktuálne navštevujem spevácky krúžok Miroslava Ráca, kde usilovne zdokonaľujem techniku svojho hlasu a zúčastňujem sa rôznych kultúrnych podujatí a vystúpení.

Bývam v Pukanci, ale navštevujem Obchodnú akadémiu v Leviciach. Štúdium ma veľmi  baví, čo sa odráža aj na mojich známkach, keďže domov nosím takmer samé jednotky. Z predmetov mám najradšej hudobnú a výtvarnú výchovu, ale baví ma aj dejepis, geografia, slovenčina a angličtina.

Vo voľnom čase sa venujem aj tancu a gymnastike. Po škole rada chodievam do miestneho komunitného centra, kde sa stretávam s kamarátkami a vyrábame tam rôzne zaujímavé veci. Mám veľa snov, ale neľahká situácia v našej rodine ich trochu brzdila, keďže moja mama je samoživiteľka a mám ešte ďalších troch súrodencov. Vďaka Divým makom teraz môžem naplno rozvíjať svoj talent a finančne mám pokryté všetky krúžky a pomôcky. Divé maky sú pre mňa príležitosťou ako sa viac zviditeľniť, zažiť nové skúsenosti a získať podporu pre rozvoj svojho talentu.