Deti

Natália Dedíková

Vek: 9 Talent: spevácky, tanečný a študijný talent Štipendium: 1 067 €

Veľmi rada pracujem som svojim hlasom. Spievam, recitujem, chodím aj na spevácky krúžok na ZUŠ v Sládkovičove. Mojou najväčšou záľubou bol však dabing, ktorému som sa začala minulý rok venovať na profesionálnejšej úrovni. Navštevovala som dabingové štúdio, kde ma učili techniky dabovania, správne dýchanie a artikuláciu. Mamina so mnou do tohto štúdia chodila z Jelky až do Bratislavy, čo bolo pre našu rodinu veľmi nákladné, a tejto záľube som sa kvôli financiám musela prestať venovať. Rada by som v tom pokračovala, no moja maminka sa o mňa a brata stará sama a nemá dosť peňazí na to, aby mi zaplatila ďalšie hodiny.

Čo sa týka školy, tak tá ma veľmi baví, nosím domov samé jednotky. Triedna pani učiteľka o mne hovorí, že som snaživá a vynikám vo všetkých predmetoch. Svoj voľný čas sa snažím naplno využívať na svoj rozvoj, venujem sa tancu, maľovaniu a čítaniu kníh.

Do Divých makov som sa prihlásila preto, aby som si našla nových kamarátov, ktorí majú podobné záľuby a ciele ako ja. Tiež by som chcela pracovať na mojom talente a neskôr pokračovať v štúdiu na dobrej strednej škole.

Veľmi by som sa tešila z toho ak by sa našiel darca, vďaka ktorému by som opäť mohla chodiť na hodiny dabingu do Bratislavy, ktoré ma minulý rok veľmi bavili. Zo štipendia by mi bola taktiež finančne pokrytá ZUŠ a školské pomôcky.